UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI - strona nieoficjalna

Trudny i przegrany sparing z Widokiem

• autor: marcinsuski, 2011-10-29 21:55

Mazovia 2002 przegrała wyjazdowy sparing z Widokiem Skierniewice 3-10.

Sparing składał się z czterech części, w których rywalizowały dwa składy: najpierw drużyny II, potem I (na przemian).

Pierwsza odsłona to zwycięstwo gospodarzy, którzy w dość chaotycznej grze obu zespołów potrafili dwa razy pokonać naszego bramkarza.

Druga odsłona to rywalizacje czołowych piłkarzy obu klubów. Błędy indywidualne i brak koncentracji w wyprowadzeniu piłki zadecydowały o stracie goli i wysokiej porażce 0-5. Warto podkreślić dominację gospodarzy w pojedynkach indywidualnych i ich wysoką umiejętność panowania nad piłką.

Trzecia odsłona to znowu mieszanka walki i chaosu, a wynik 1-0 dla Widoku.

Ostatnia część poprawiła nam humory, bo przeciwstawiliśmy się dobrej grze indywidualnej gospodarzy i po kilku fajnych zespołowych akcjach udaje nam się wygrać 3-2.

Widok - Mazovia 10-3 (2-0, 5-0, 1-0, 2-3)

gole: Filip Stępski, Erwin Kołodziejczyk, Szymon Stoliński

Drużyna I - Patryk Ciszewski, Arek Drozdel - Szymon Stoliński, Alan Grochowalski, Piotr Grochowski, Erwin Kołodziejczyk, Filip Stępski, Wiktor Sulma, Miłosz Sosnowicz, Krystian Pokora

Drużyna II - Arek Drozdel, Patryk Ciszewski - Szymon Mąkola, Marcel Sosnowicz, Kacper Ulaszewski, Dawid Przygodzki, Seweryn Klimek, Artur Saktura, Bartek Czerwonka, Adrian Ciszewski.

autor: ~cień 2011-10-30 08:10:17

avatar Obrona-panika w oczach,byleby pozbyć się piłki,najlepiej do bramkarza albo na aut.Bramkarze-tragifarsa,moja babcia ma więcej werwy chociaż porusza się na wózku.Brawo rocznik 2003/2004,pełne zaangażowanie,wielkie serce do gry,tak trzymać.

autor: ~? 2011-10-30 11:12:58

avatar sam jesteś tragifarsa. Ekspert się znalazł. Lepiej trzeba było babcię przywieźć.

autor: ~!? 2011-10-31 07:41:13

avatar Trener słusznie zwrócił uwagę na wyszkolenie indywidualne zawodników WIdoku. W tym wieku właśnie to jest najważniejsze - wyszkolenie indywidulane. Na ładną grę zespołową przyjdzie jeszcze czas, a podstawą w grze jest dobre panowanie nad piłką. Kto w drużynie Mazovi potrafi to dobrze robić - 2 może 3 zawodników. Dlatego chłopcy sami muszą zrozumieć, że bez tego nie będzie w przyszłości sukcesów.

autor: ~/?/! 2011-11-12 09:35:59

avatar tak naprzykład Filip Stepski ,alan

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.